High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ring - pierścień technologicznej mocy

Gadżety

rss

Ring - pierścień technologicznej mocy

2014.03.05//  J. Kruczek
Kochasz Władcę Pierścieni i chciałbyś posiąść pierścień pozwalający władać wszystkim? A może chociaż taki, który włącza różne urządzenia w domu? Jeżeli tak to na horyzoncie pojawiło się rozwiązanie. Ring, czyli pierścień na miarę XXI wieku.
Ring nawiązuje połączenie z każdym urządzeniem korzystającym z Bluetootha 4.0, bądź WiFi. Dzięki niemu za pomocą prostych gestów będziemy mogli wydawać komendy sprzętom. Wszystkie gesty zdefiniuje użytkownik i w ten sposób będzie mógł się bawić w czarodzieja we własnym domu.
Ring
Ring Ring
Ring


Zobacz także: Galaxy Gear Fit - inteligentna opaska Samsunga »Pierścień technologicznej mocy uruchamia przed użytkownikami i producentami wiele nowych możliwości. Oczywiście o ile trafi on do produkcji. To jest jednak bardzo prawdopodobnie, ponieważ tuż po rozpoczęciu zbiórki na Kickstarterze pomysłodawcy zebrali 450 tysięcy dolarów, a do końca został jeszcze niespełna miesiąc. Zobaczcie sami na powyższym filmie, jak działa Ring i sami zdecydujcie, czy taki gadżet przydałby się Wam w domu. Dodajmy, że Ring będzie otwarty na różne aplikacje, więc po jego premierze możemy mieć do czynienia z technologiczną rewolucją.
Ring
Ring Ring
Ring

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ring - pierścień technologicznej mocy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ring - pierścień technologicznej mocy