High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Isku - kolejna profesjonalna klawiatura dla graczy

Komputery i konsole

rss

Roccat Isku - kolejna profesjonalna klawiatura dla graczy

2011.03.04//  J. Kruczek
Roccat Isku to najnowsza klawiatura dla graczy, która już w przyszłym kwartale zaatakuje rynek. Nowe urządzenie ma być bezpośrednim konkurentem dla Razera Lycosa i prezentuje się całkiem solidnie.
Zobacz także: Razer TRON - zestaw dla graczy inspirowany kultowym filmem »Producent zapewnia, że Roccat Isku łączący się z komputerem za pomocą portu USB będzie mieć czas reakcji na poziomie 1ms. Pozwoli tona szybkie i sprawne kontrolowanie gier. Obsługę klawiatury ułatwi sześciostopniowe podświetlenie klawiszy, które można dostosować do konkretnego naświetlenia pomieszczenia. Nie mogło zabraknąć charakterystycznej dla producenta funkcji EasyShift[+].
Roccat Isku Roccat Isku
Roccat Isku Roccat Isku
Roccat Isku Roccat Isku


Zobacz także: Logitech K750 - nowoczesna klawiatura zasilana światłem »Działanie funkcji ES+ w Roccat Isku obejmuje trzy strefy klawiszy, które pozwalają na zaprogramowanie 36 makr w strefie klawiszy WSAD. Gracze mogą ustawić przeszło 200 funkcji, które wykorzystają podczas rozgrywki w swoją ulubioną grę. Producent zadbał o pełny zestaw klawiszy do sterowania multimediami, a całość uzupełnia nowa funkcja Talk, która umożliwia łączenie myszki i klawiatury. Oznacza to, że za pomocą klawiszy z jednego urządzenia można kontrolować funkcje drugiego. Roccat Isku trafi na rynek w cenie 80 euro i będzie stanowić kolejną ciekawą ofertę dla graczy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Roccat Isku - kolejna profesjonalna klawiatura dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Isku - kolejna profesjonalna klawiatura dla graczy