High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Kiro - zapowiedź myszki gamingowej z wymiennymi panelami

Komputery i konsole

rss

Roccat Kiro - zapowiedź myszki gamingowej z wymiennymi panelami

2015.11.04//  J. Kruczek
Roccat zaprezentował nowa myszkę gamingową. Model Kiro posiada kilka bardzo ciekawych cech, jak choćby możliwość wymiany bocznych paneli, co dostosuje wygląd gryzonia do odpowiednich preferencji użytkownika.
Roccat Kiro korzysta z wydajnego sensora optycznego Pro-Optic R2. Standardowo osiąga on rozdzielczość 2000 dpi, ale funkcja Overdrive pozwala na podkręcenie tej wartości do 4000 dpi. Czas reakcji myszy wynosi 1 ms, zaś przyspieszenie osiąga 20 G. Nad pracą urządzenia czuwa 32-bitowy procesor ARM Turbo Core V2.
Roccat Kiro
Roccat Kiro Roccat Kiro
Roccat Kiro

Z nowej myszy mogą korzystać zarówno prawo, jak i leworęczne osoby. Dodatkowe panele pozwalają między innymi na pewniejszy chwyt urządzenia, jak i na korzystanie z dodatkowych przycisków. Roccat Kiro łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu zakończonego wtykiem USB.
Zobacz także: Logitech MX Master Wireless Mouse - najbardziej zaawansowana mysz bezprzewodowa szwajcarskiej marki »Nowy model może się też pochwalić podświetleniem  wyświetlającym 16,8 milionów kolorów. Roccat Kiro współpracuje też z oprogramowaniem Swarm. Mysz ma trafić na rynek 27 listopada w cenie 219 złotych.
Roccat Kiro
Roccat Kiro Roccat Kiro
Roccat Kiro

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Roccat Kiro - zapowiedź myszki gamingowej z wymiennymi panelami

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Kiro - zapowiedź myszki gamingowej z wymiennymi panelami