High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Kone AIMO - rocznicowa myszka dla graczy

Komputery i konsole

rss

Roccat Kone AIMO - rocznicowa myszka dla graczy

2017.11.15//  J. Kruczek
Roccat zaprezentowało nową myszkę Kone AIMO. Producent postawił na estetykę, wytrzymałość oraz precyzję sterowania. Nowa mysz ma mieć wszystko czego potrzebuje wymagający gracz.
Nowa mysz powstała z okazji dziesięciolecia marki. Gryzoń został wyposażony w precyzyjny sensor optyczny Owl-Eye pozwalający na regulację rozdzielczości od 100 do 12 000 dpi. Roccat Kone AIMO korzysta z przełączników OMRON o żywotności 50 milionów kliknięć. Na pokładzie pojawiła się także rolka 4D Titan Wheel.
Roccat Kone AIMO
Roccat Kone AIMO Roccat Kone AIMO
Roccat Kone AIMO

Roccat Kone AIMO posiada w obudowie dwa przyciski główne oraz dwa DPI i trzy dodatkowe. Mysz może się pochwalić czasem reakcji 1 ms oraz akceleracją 50 g. Wbudowana pamięć pozwoli przypisać profile na gryzoniu. Mysz łączy się z komputerem za pośrednictwem 1,8-metrowego przewodu.
Zobacz także: Genesis Krypton 800 - wydajna mysz gamingowa dla prawo i leworęcznych »Myszka jak przystało na sprzęt gamingowy posiada efektowne podświetlenie LED RGB. Roccat Kone AIMO trafił na rynek w wersji białej, szarej oraz czarnej. Cenę gryzonia ustalono na poziomie 349 złotych.

Roccat Kone AIMO
Roccat Kone AIMO
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Roccat Kone AIMO - rocznicowa myszka dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Kone AIMO - rocznicowa myszka dla graczy