High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Kone Pure w białej wersji - stylowa mysz dla graczy

Komputery i konsole

rss

Roccat Kone Pure w białej wersji - stylowa mysz dla graczy

2013.12.03//  J. Kruczek
Roccat wprowadził na rynek nową wersje myszki Kone Pure. Należy ona do jednej z najpopularniejszych obecnie serii gamingowych peryferiów. Gryzoń utrzymał wszystkie cechy podstawowego modelu, które podano w nowej białej barwie.
Zobacz także: CM Storm Havoc - nowa mysz gamingowa zadebiutowała w Polsce »Roccat Kone Pure to produkt dla najbardziej wymagających graczy. Mysz korzysta z sensora laserowego Pro-Aim R3 pozwalającego na prace w rozdzielczości 8200 DPI. Gryzoń posiada w obudowie cenione przełączniki Omron oraz może się pochwalić dodatkowymi funkcjami Easy-Shift[+], Easy-Aim oraz Roccat Talk, które zostały docenione przez profesjonalnych graczy.
Roccat Kone Pure
Roccat Kone Pure Roccat Kone Pure
Roccat Kone Pure


Zobacz także: Corsair Vengeance M95 Performance MMO - zaawansowana mysz dla graczy »Nowy model jest częścią planu mającego uhonorować pięciolecie serii na rynku. Gracze mogli w tym roku nabyć wersje pomarańczową, niebieską oraz czerwoną. Najnowsza biała edycja nie różni się od poprzedniczek nie licząc barwy. Dzięki temu otrzymujemy sprawdzone i zaawansowane urządzenie pozwalające prowadzić precyzyjną rozgrywkę. Roccat Kone Pure w białej edycji jest już dostępny na naszym rynku za cenę 300 złotych.

Roccat Kone Pure
Roccat Kone Pure
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Roccat Kone Pure w białej wersji - stylowa mysz dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Kone Pure w białej wersji - stylowa mysz dla graczy