High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Leadr - prezentacja profesjonalnej myszy gamingowej

Komputery i konsole

rss

Roccat Leadr - prezentacja profesjonalnej myszy gamingowej

2017.01.04//  J. Kruczek
Roccat Leadr debiutuje na targach CES 2017 i od razu zwraca na siebie uwagę. Gamingowa mysz posiada wszystko co powinien mieć tego typu gadżet. Mimo bezprzewodowej łączności gryzoń ma oferować szybkość działania równą klasycznym modelom.

Nowa mysz została wyposażona w nowoczesny sensor optyczny Owl-eye o rozdzielczości 12000 dpi. Został on opracowany przy współpracy z firmą Pixart. Rozdzielczość możemy płynnie zmieniać w czasie rozgrywki.
Roccat Leadr
Roccat Leadr Roccat Leadr
Roccat Leadr

Przyspieszenie gryzonia wynosi 50G, a szybkość rejestrowania ruchu gwarantuje się do szybkości 250 cali na sekundę. W obudowie znalazło się aż 14 ergonomicznych programowalnych przycisków. Producent zadbał o wbudowaną pamięć 512 KB pozwalającą na zapis profili i makr. Nie mogło zabraknąć podświetlenia, które użytkownik może dowolnie regulować.
Zobacz także: R.A.T. Pro X - najbardziej innowacyjna mysz dostępna w sprzedaży »Roccat Leadr korzysta z baterii pozwalającej na około 20 godzin pracy. W przypadku dłuższej sesji gamingowej można skorzystać z odłączanego przewodu. Niestety na razie nie znamy ceny nowego gryzonia.

Roccat Leadr
Roccat Leadr
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Roccat Leadr - prezentacja profesjonalnej myszy gamingowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Roccat Leadr - prezentacja profesjonalnej myszy gamingowej