High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung ATIV Book 9 Plus - elegancki ultrabook debiutuje w Polsce

Komputery i konsole

rss

Samsung ATIV Book 9 Plus - elegancki ultrabook debiutuje w Polsce

2013.10.26//  J. Kruczek
Samsung szybko odpowiedział na prezentację odświeżonych MacBooków i zaprezentował ultrabooka ATIV Book 9 Plus. Urządzenie oferuje smukłą obudowę o nowoczesnym i eleganckim designie. We wnętrzu znalazły się oczywiście wydajne podzespoły, choć do największych demonów prędkości sporo brakuje.
Zobacz także: Dell XPS 13 i XPS 15 - nadchodzą odświeżone wersje laptopów »Samsung ATIV Book 9 Plus został wyposażony w 13,3-calowy wyświetlacz pozwalający na wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 3200x1800 pikseli. Do tego dochodzi wysoka jasność obrazu na poziomie 350 nitów, co pozwoli na korzystanie z urządzenia nawet przy mocnym słońcu.
Samsung ATIV Book 9 Plus
Samsung ATIV Book 9 Plus Samsung ATIV Book 9 Plus
Samsung ATIV Book 9 Plus


Zobacz także: HP prezentuje nowe nowe notebooki z kontrolerem ruchu i pasywnym chłodzeniem »Sercem nowego ultrabooka został procesor Intel Core i5 czwartej generacji. Ma on współpracować z 4 GB pamięci RAM oraz z grafiką Intel HD Graphics 4400. Użytkownicy skorzystają z nośnika SSD o pojemności 128 GB. Nie zdradzono jeszcze czy i jakie możliwości personalizacji otrzymają klienci. Wiadomo za to, że Samsung ATIV Book 9 Plus został wyceniony na 5999 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung ATIV Book 9 Plus - elegancki ultrabook debiutuje w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung ATIV Book 9 Plus - elegancki ultrabook debiutuje w Polsce