High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung BD-C8000 - przenośny odtwarzacz Blu-ray z obsługą 3D

Audio-Video

rss

Samsung BD-C8000 - przenośny odtwarzacz Blu-ray z obsługą 3D

2010.08.13//  J. Kruczek
Segment przenośnych odtwarzaczy DVD ciągle sie rozwija i producenci, co jakiś czas prezentują nowe urządzenia. Najnowszym mobilnym centrum multimedialnym jest Samsung BD-C8000, który oferuje miedzy innymi wsparcie dla technologii 3D.
Zobacz także: Lenco KDV - nowe mobilne odtwarzacze DVD »Nowy odtwarzacz zachował tradycyjny kształt, przypominający netbooka. Samsung BD-C8000 oferuje ekran o przekątnej 10,3 cala, niestety producent nie poinformował jaką rozdzielczość będzie oferować wyświetlacz, choć można być pewnym, ze nie będzie to Full HD. Urządzenie będzie posiadało wbudowane moduły WiFi i HDMI, które pozwolą na przeistoczenie urządzenia w mobilne centrum rozrywki.
Samsung BD-C8000 Samsung BD-C8000
Samsung BD-C8000 Samsung BD-C8000
Samsung BD-C8000 Samsung BD-C8000


Zobacz także: Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi »Urządzenie oferuje także obsługę formatu Blu-ray 3D, ale niestety nie na własnym wyświetlaczu. Obraz trójwymiarowy zostanie osiągnięty dopiero po podpięciu trójwymiarowego telewizora, Producent zapewnia, że bateria urządzenia pozwoli na trzy godziny oglądania, bez konieczności podpinania urządzenia do sieci.  Minusem takich urządzeń jest wysoka cena, nie inaczej jest w przypadku nowego Samsunga. Urządzenie wchodzi właśnie do sprzedaży w USA z kwotę 500 dolarów, czyli około 1500 złotych. Po opodatkowaniu odtwarzacz będzie zapewne kosztował w naszym kraju przeszło 2000 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung BD-C8000 - przenośny odtwarzacz Blu-ray z obsługą 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung BD-C8000 - przenośny odtwarzacz Blu-ray z obsługą 3D