High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung BD-H8500 - odtwarzacz Bly-ray z górnej półki debiutuje w Polsce

Audio-Video

rss

Samsung BD-H8500 - odtwarzacz Bly-ray z górnej półki debiutuje w Polsce

2014.04.06//  J. Kruczek
Samsung BD-H8500 jest najnowszym odtwarzaczem Blu-ray 3D debiutującym na polskim rynku. Urządzenie jest przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników szukających sprzętu z najwyższej półki. Samsung BD-H8500 posiada wiele cech godnych uwagi.
Zobacz także: Sharp SD-WH1000U - odtwarzacz obsługujący standard WiSA »Nowy model pozwala oglądać materiały w jakości Full HD zarówno w 2D, jak i 3D. W obudowie znalazł się dysk twardy o pojemności 500 GB pozwalający magazynować filmy w odtwarzaczu. Nie zabrakło także tunera DVB-T pozwalającego na cieszenie się naziemną telewizją cyfrową.
Samsung BD-H8500
Samsung BD-H8500 Samsung BD-H8500
Samsung BD-H8500

Samsung BD-H8500 posiada wbudowany system skalowania obrazu do jakości Full HD więc gorsze materiały zostaną dodatkowo podrasowane. Wspomniana wcześniej pamięć wewnętrzna daje też możliwość zapisywania ulubionych programów. Funkcje sieciowe i bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami zapewnia wbudowany moduł WiFi.
Zobacz także: Panasonic szykuje premierę nowych kin domowych z serii SC-BTT »Dzięki systemowi Anynet+ za pomocą pilota odtwarzacza będzie można sterować wszystkimi urządzeniami firmy Samsung w domu. Ciekawą opcją jest też możliwość konwertowania plików cd audio w MP3. Odtwarzacz debiutuje w polskich sklepach za cenę 1699 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung BD-H8500 - odtwarzacz Bly-ray z górnej półki debiutuje w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung BD-H8500 - odtwarzacz Bly-ray z górnej półki debiutuje w Polsce