High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung Blu-ray 3D - rozbudowane odtwarzacze debiutują w Polsce

Audio-Video

rss

Samsung Blu-ray 3D - rozbudowane odtwarzacze debiutują w Polsce

2013.03.30//  J. Kruczek
Samsung wprowadza na polski rynek nowe odtwarzacze Blu-ray 3D. Urządzenia posiadają spory zakres możliwości i mogą pełnić rolę domowego centrum rozgrywki. Wyświetlanie obrazu 3D w Full HD, dostęp do Smart Hub czy też praca w sieci WiFi to tylko część możliwości.
Zobacz także: Panasonic zaprezentował nową linię odtwarzaczy Blu-ray »Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D to modele BD-F6500/EN i BD-F7500/EN. Urządzenia wyposażono w dwurdzeniowe procesory oraz technologię AllShare pozwalającą na strumieniowanie multimediów w sieci. Użytkownik może zarówno przesyłać materiały z innych urządzeń, jak i bezpośrednio z internetu. Odtwarzacze pozwalają też na konwersję formatu CD Audio na MP3 i szybkie zgranie muzyki z płyty na inny nośnik danych.
Samsung Blu-ray 3D
Samsung Blu-ray 3D Samsung Blu-ray 3D
Samsung Blu-ray 3D


Zobacz także: Yamaha BD-S 473 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray 3D »Urządzenia odtwarzają wszystkie rodzaje płyt. Co więcej model BD-F7500/EN pozwala na skalowanie obrazu do rozdzielczości 4K. Ta opcja się przyda posiadaczom najnowszych telewizorów pracujących w tej rozdzielczości. Oba nowe modele wchodzą właśnie do sprzedaży i będą dostępne w cenach 599 złotych za model BD-F6500/EN i 1099 złotych za BD-F7500/EN.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Blu-ray 3D - rozbudowane odtwarzacze debiutują w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung Blu-ray 3D - rozbudowane odtwarzacze debiutują w Polsce