High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung Chromebook Pro - nadchodzi flagowy model z Chrome OS

Komputery i konsole

rss

Samsung Chromebook Pro - nadchodzi flagowy model z Chrome OS

2016.10.17//  J. Kruczek
Samsung szykuje się do wprowadzenia na rynek urządzenia pod nazwą Chromebook Pro. Sprzęt przypadkiem opublikowano na stronach firmy i choć szybko usunięto wpis to część informacji pozostała w sieci.
Zobacz także: Toshiba Chromebook 2 - smukły i elegancki laptop z Chrome OS »Samsung Chromebook Pro według przecieków ma posiadać ekran o przekątnej 12,3 cali i rozdzielczości 2400x1600 pikseli. Co ciekawe ekran ma być umocowany na zawiasie pozwalającym na 360-stopniowy obrót. To zmieni urządzenie w tablet, którego obsługę ułatwi dołączony rysik.
Samsung Chromebook Pro
Samsung Chromebook Pro Samsung Chromebook Pro
Samsung Chromebook Pro

Cała konstrukcja została wykonana z metalu i ma grubość zaledwie 12,9 mm. Sercem sprzętu zostanie sześciordzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz wspomagany przez 4 GB RAMu. Na dane zostanie przeznaczona pamięć o pojemności 32 GB. Wbudowany akumulator ma pozwolić na około 10 godzin pracy.
Zobacz także: Acer prezentuje serię laptopów Swift »Samsung Chromebook Pro mimo iż działa na systemie Chrome OS to ma obsługiwać aplikacje z Androida. Co więcej kilka sklepów opublikowało karty produktu z ceną 499 dolarów. W jednym zaś pojawiła się informacja o premierze wyznaczonej na 24 października.

Samsung Chromebook Pro
Samsung Chromebook Pro
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Chromebook Pro - nadchodzi flagowy model z Chrome OS

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung Chromebook Pro - nadchodzi flagowy model z Chrome OS