High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung DA-F61/EN - nowy przenośny system audio

Audio-Video

rss

Samsung DA-F61/EN - nowy przenośny system audio

2013.07.28//  J. Kruczek
Samsung DA-F61/EN to nowa propozycja w gamie mobilnych zestawów audio dostępna na naszym rynku. Prezentowany model oferuje bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku i jego wysoką jakość za sprawą głośników neodymowych i pasywnej membrany niskotonowej.
Zobacz także: LG NP6630 i NP3530 - nowe głośniki bezprzewodowe dla urządzeń mobilnych »Nowy system legitymuje się mocą 20 W, zaś funkcja podbicia niskich tonów ma zapewnić realistyczny i czysty dźwięk nawet przy dużej głośności. Odpowiednią kompresję podczas przesyłu przez Bluetoth ma zapewnić kodek APTX. Głośnik może współpracować ze smartfonami i tabletami także za pośrednictwem modułu NFC. To zapewni szybsze parowanie sprzętu.
Samsung DA-F61/EN
Samsung DA-F61/EN Samsung DA-F61/EN
Samsung DA-F61/EN


Zobacz także: JBL Jembe Wireless - małe głośniczki z modułem Bluetooth »Samsung DA-F61/EN korzysta też z funkcji SoundShare pozwalającej sparować system z telewizorem koreańskiego producenta. Prezentowany model waży 1,1 kg i pozwala na pracę przez około 12 godzin na jednym ładowaniu. Za pośrednictwem wbudowanego USB można ładować smartfony i tablety oraz aktualizować oprogramowanie systemu. Samsung DA-F61/EN jest dostępny z ładowarką i specjalną pokrywą ochronną za 1199 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung DA-F61/EN - nowy przenośny system audio

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung DA-F61/EN - nowy przenośny system audio