High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy Fold - elastyczny ekran ulega awarii przy użytkowaniu! Problem z nowym modelem

Telefony

rss

Samsung Galaxy Fold - elastyczny ekran ulega awarii przy użytkowaniu! Problem z nowym modelem

2019.04.18//  J. Kruczek
Samsung Galaxy Fold jest pierwszym smartfonem marki z elastycznym ekranem. Do premiery urządzenia pozostało niewiele czasu, a już pojawiły się pewne poważne komplikacje.
Egzemplarze ze wczesnej produkcji trafiły do pierwszych recenzentów. I jak się okazuje część z nich skarży się na uszkodzenia smartfona w czasie pracy. Już po kilku dniach użytkowania ekran ulega awarii. A to praktycznie sprawia, że smartfon staje się bezużyteczny.
Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Koreański producent już wydał oświadczenie w tej sprawie. Jak stwierdza otrzymał donosy o uszkodzeniach ekranu od recenzentów. Firma sprawdzi szczegółowo każdy przypadek, aby jak najszybciej znaleźć powód uszkodzeń i mu zaradzić. Przy okazji przestrzeżono użytkowników przed zdejmowaniem warstwy ochronnej ekranu. Ta warstwa jest integralną częścią konstrukcji i jej zdjęcie może doprowadzić do zaniżenia trwałości ekranu.
Zobacz także: Google Pixel 3a i Pixel 3a XL - nadchodzą tańsze modele marki »I faktycznie w wielu przypadkach recenzenci ściągnęli warstwę ochronną. Problem w tym, że ta podobno wygląda niczym folia zabezpieczająca ekran w pudełku. A prawie każdy zaczyna prace ze smartfonem od jej ściągnięcia. Producent zapowiedział, że na opakowaniach z klienckimi egzemplarzami znajdzie się ostrzeżenie dotyczące warstwy ochronnej. Niemniej w egzemplarzach nie pozbawionych warstwy także doszło do uszkodzeń. Oznacza to, że producent ma nie lada problem. Premiera już 26 kwietnia, a dostawy mają być realizowane od 3 maja. Czy Samsung Galaxy Fold okaże się bublem takim, jak Note 7 z wybuchającymi bateriami?
Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy Fold - elastyczny ekran ulega awarii przy użytkowaniu! Problem z nowym modelem

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy Fold - elastyczny ekran ulega awarii przy użytkowaniu! Problem z nowym modelem