High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung Galaxy Home - zapowiedź inteligentnego głośnika

Audio-Video

rss

Samsung Galaxy Home - zapowiedź inteligentnego głośnika

2018.08.13//  J. Kruczek
Samsung ostatnio zaprezentował nie tylko smartfona Galaxy Note 9 oraz smartwatcha Galaxy Watch. Producent przedstawił też światu inteligentny głośnik Galaxy Home. Urządzenie cechuje elegancki design oraz rozbudowane możliwości.
Nowy inteligentny głośnik wykorzystuje w pełni asystenta Bixby. Technologię znamy z ostatnich topowych smartfonów marki. Na potrzeby głośnika została ona odpowiednio rozbudowana. Asystent może odpowiadać na pytania użytkownika oraz sterować inteligentnym sprzętem domowym, jak telewizory, oświetlenie czy AGD.
Samsung Galaxy Home
Samsung Galaxy Home Samsung Galaxy Home
Samsung Galaxy Home


Zobacz także: Platinet DUO - głośnik bezprzewodowy ze stacją dokującą »Samsung Galaxy Home ma oferować dźwięk wysokiej jakości. A to za sprawą systemu audio 360 skonstruowanego przez specjalistów z firmy AKG. Co ciekawe nie pokuszono się o zdradzenie zbyt wielu detali technicznych. Producent nie wspomniał też o planach dystrybucji i cenie. Możemy się jednak spodziewać sprzętu za niemałe pieniądze. Póki co możemy zobaczyć Samsunga Galaxy Home na pierwszych materiałach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy Home - zapowiedź inteligentnego głośnika

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung Galaxy Home - zapowiedź inteligentnego głośnika