High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy K Zoom - oficjalna prezentacja fotograficznego smartfona

Telefony

rss

Samsung Galaxy K Zoom - oficjalna prezentacja fotograficznego smartfona

2014.04.29//  J. Kruczek
Samsung Galaxy K Zoom, czyli fotograficzna wersja S5 została oficjalnie pokazana. Producent obiecał pokazać dziś nowego smartfona i dotrzymał słowa pokazując światu urządzenie stojące na cienkiej granicy pomiędzy smartfonem a kompaktowym aparatem.
Fotograficzny telefon korzysta z kilku bardzo ciekawych rozwiązań i zalicza się do grupy mocniejszych sprzętów. Samsung Galaxy K Zoom oferuje ekran Super AMOLED o przekątnej 4,8 cali i rozdzielczości 1280x720 pikseli. To w zupełności wystarczy do cieszenia się multimediami i wykonanymi fotografiami.
Samsung Galaxy K Zoom
Samsung Galaxy K Zoom Samsung Galaxy K Zoom
Samsung Galaxy K Zoom

Nad szybkim działaniem czuwa sześciordzeniowy procesor wykorzystujący dwa rdzenie w architekturze Cortex A-15 1,7 GHz oraz cztery A7 1,3 GHz. W połączeniu z 2 GB pamięci RAM mamy do czynienia z bardzo wydajnym sprzętem. Najważniejszym elementem jest jednak główna kamera, a tu niejeden aparat kompaktowy może się schować.
Zobacz także: Motorola szykuje flagowego smartfona. Wyciekła specyfikacja »Samsung Galaxy K Zoom korzysta z matrycy BSI CMOS o rozdzielczości 20,7 Mpix. W kwestii optyki postawiono na obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym wspomaganym stabilizacją optyczną. Nie zabrakło też diody LED pomagającej w ciemności. Projektanci zastosowali nowe podzespoły pozwalające na zmniejszenie rozmiarów elementów fotograficznych. W ten sposób Samsung Galaxy K Zoom jest smuklejszy od poprzednika i bardziej przypomina telefon.
Zobacz także: Sharp Aquos Xx 304SH - flagowy smartfon rodem z Japonii »Rozczarowaniem jest pamięć wewnętrzna wynosząca 8 GB. Po takim urządzeniu spodziewalibyśmy się więcej, ale na szczęście zastosowano czytnik kart microSD. W obudowie znalazło się miejsce dla modułów WiFi, Bluetooth, NFC oraz LTE. Zasilanie dostarcza akumulator o pojemności 2430 mAh, a nad całością czuwa Android 4.4 KitKat. Samsung Galaxy K Zoom trafi do sklepów w maju, ale cena pozostaje nieznana.
Samsung Galaxy K Zoom
Samsung Galaxy K Zoom Samsung Galaxy K Zoom
Samsung Galaxy K Zoom
Samsung Galaxy K Zoom
Samsung Galaxy K Zoom
Samsung Galaxy K Zoom

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy K Zoom - oficjalna prezentacja fotograficznego smartfona

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy K Zoom - oficjalna prezentacja fotograficznego smartfona