High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy Note 6 dostanie wodoszczelną obudowę i skaner tęczówki?

Telefony

rss

Samsung Galaxy Note 6 dostanie wodoszczelną obudowę i skaner tęczówki?

2016.04.11//  J. Kruczek
Samsung Galaxy Note 6 jeszcze trochę poczeka na swoją premierę, ale już teraz do sieci trafiają przecieki na temat phabletu. Nowa odsłona popularnego modelu powinna ponownie zaserwować nam bardzo mocna specyfikację.
Zobacz także: Meizu M3 Note - oficjalna prezentacja ciekawego smartfona »Według nieoficjalnych doniesień dostaniemy smartfona spełniającego certyfikat IP68. To oznacza wodoszczelność i odporność na zapylenie. Dzięki temu Samsung Galaxy Note 6 będzie jeszcze bardziej funkcjonalnym urządzeniem. Między innymi użytkownik będzie mógł zanurzyć smartfona w wodzie do głębokości 1,5 metra.
Samsung Note 4
Samsung Note 4 Samsung Note 4
Samsung Note 4


Zobacz także: Huawei P9 - podwójna kamera i mocna specyfikacja »Kolejną nowością miałby być skaner tęczówki. Nie jest to nowe rozwiązanie, ale ciągle wzbudza wiele emocji wśród użytkowników. Mimo to coraz większa liczba producentów zwraca uwagę na takie zabezpieczenie. Na razie nie wiadomo jak będzie się prezentować specyfikacja. Nieoficjalnie mówiło się o 5,8-calowym ekranie pracującym w rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Phablet ma też posiadać 6 GB pamięci RAM. Trzeba jednak pamiętać, że to są ciągle tylko nieoficjalne doniesienia.
Samsung Note 4
Samsung Note 4
Samsung Note 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy Note 6 dostanie wodoszczelną obudowę i skaner tęczówki?

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy Note 6 dostanie wodoszczelną obudowę i skaner tęczówki?