High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy Note 7 (FE) - poprawiony smartfon wraca na rynek

Telefony

rss

Samsung Galaxy Note 7 (FE) - poprawiony smartfon wraca na rynek

2017.07.03//  J. Kruczek
Samsung po sromotnej porażce, jaką był model Galaxy Note 7 przygotował jego reedycję z dopiskiem (FE). Skrót ten oznacza Fan Edition, a sam smartfon zmienił się w kilku detalach.
Zobacz także: OnePlus 5 - oficjalna premiera smartfona »Nowy-stary model zadebiutował w cenie 610 dolarów i póki co od 7 lipca będzie dostępny na rynku koreańskim. Nie zdradzono dalszych planów dystrybucji, ale raczej Samsung będzie chciał opróżnić magazyny ze sporej ilości egzemplarzy, więc debiut na innych rynkach jest prawdopodobny.
Samsung Galaxy Note 7 (FE)
Samsung Galaxy Note 7 (FE) Samsung Galaxy Note 7 (FE)
Samsung Galaxy Note 7 (FE)

Samsung Galaxy Note 7 (FE) niesie ze sobą dwie główne zmiany. Pierwszą jest najnowsza wersja systemu Android, a drugą wadliwy akumulator 3500 mAh został zamieniony na wersję 3200 mAh. Producent zapewnia też, że wyeliminował wszystkie problemy podstawowego modelu.
Zobacz także: LG G6+ został oficjalnie zapowiedziany. 6 GB RAMu i bezprzewodowe ładowanie »Pozostała specyfikacja nie uległa zmianom. To oznacza 5,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440x2560 pikseli z obsługą rysika S-Pen. Za napęd odpowiada procesor Exynos 8890 wspomagany przez 4 GB RAMu. Mimo problemów pierwszej wersji Samsung Galaxy Note 7 (FE) ma spore szanse na pozyskanie wielu klientów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy Note 7 (FE) - poprawiony smartfon wraca na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy Note 7 (FE) - poprawiony smartfon wraca na rynek