High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy S4 Active - oficjalna prezentacja wodoszczelnego smartfona

Telefony

rss

Samsung Galaxy S4 Active - oficjalna prezentacja wodoszczelnego smartfona

2013.06.06//  J. Kruczek
Samsung praktycznie codziennie odkrywa jakąś nowość w swojej ofercie. Dziś możemy się zapoznać bliżej ze smartfonem Galaxy S4 Active, który już wcześniej się pojawiał w zapowiedziach i spekulacjach. Smartfon miał być topowym urządzeniem zamkniętym w wytrzymałej obudowie i tak też wygląda oficjalnie zapowiedziany model.
Zobacz także: Sony Xperia Togari - japoński konkurent Galaxy Note III »Wiele osób przypuszczało, że producent mocno obniży parametry urządzenia, aby nie odbierać klientów podstawowemu S4. Okazuje się jednak, że model Active utrzymał wydajne podzespoły. Najważniejsze jednak, że został zamknięty w wytrzymałej obudowie odpornej na wodę i uszkodzenia. Sercem smartfona jest nadal procesor Qualcomm Snapdragon 600 o taktowaniu 1,9 GHz, z którym współpracuje 2 GB pamięci RAM.
Samsung Galaxy S4 Active
Samsung Galaxy S4 Active Samsung Galaxy S4 Active
Samsung Galaxy S4 Active


Zobacz także: Motorola Moto X - amerykański producent szykuje innowacyjnego smartfona »Użytkownicy będą mogli wykorzystać 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością poszerzenia kartami microSD. Rozczarowują nieco kamery, które oferują rozdzielczości 8 i 2 Mpix. Samsung Galaxy S4 Active posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD i pracuje w oparciu o system Google Android 4.2.2 Jelly Bean. Lista wyposażenia obejmuje moduły NFC, Bluetooth, WiFi oraz LTE. Zasilanie dostarcza akumulator o pojemności 2600 mAh. Premiera smartfona ma nastąpić już latem, ale jego cena nie jest jeszcze znana.

Samsung Galaxy S4 Active
Samsung Galaxy S4 Active
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy S4 Active - oficjalna prezentacja wodoszczelnego smartfona

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy S4 Active - oficjalna prezentacja wodoszczelnego smartfona