High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy S5 pozwoli się logować do systemu PayPal przez odcisk palca

Telefony

rss

Samsung Galaxy S5 pozwoli się logować do systemu PayPal przez odcisk palca

2014.04.12//  J. Kruczek
System płatności PayPal stał się niezwykle popularny w wielu krajach. Szybka płatność internetowa daje możliwość błyskawicznych zakupów i znacznie usprawnia ten proces. Okazuje się, że system będzie jeszcze lepszy za sprawą smartfona Samsung Galaxy S5.
Samsung Galaxy S5 zalicza się do najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku, a jednak tym razem koreański producent nie zaserwował nam żadnej rewolucji. Nowy flagowiec choć jest dobry to po prostu nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. A przynajmniej nie wyróżniał się. To się jednak zmieniło za sprawą właśnie systemu płatności PayPal.
PayPal
PayPal Samsung Galaxy S5
PayPal

Samsung Galaxy S5 posiada czytnik linii papilarnych i zostanie on wykorzystany do logowania się w systemie PayPal. Tym samym flagowy smartfon będzie pierwszym urządzeniem na rynku obsługującym w ten sposób system internetowej płatności.
Zobacz także: Co ciekawego w świecie smartfonów »Z pomocą smartfona wprowadzimy do systemu odcisk palca. Od tego momentu do logowania będziemy wykorzystywać jedynie kciuk. Wyeliminuje to konieczność używania loginu i hasła, a co za tym idzie system będzie bezpieczniejszy. Nowa funkcjonalność będzie działać jedynie w 25 państwach na świecie, w tym w Polsce.
PayPal
PayPal Samsung Galaxy S5
PayPal

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy S5 pozwoli się logować do systemu PayPal przez odcisk palca

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy S5 pozwoli się logować do systemu PayPal przez odcisk palca