High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HW-J8500 - nowy zakrzywiony soundbar

Audio-Video

rss

Samsung HW-J8500 - nowy zakrzywiony soundbar

2015.04.26//  J. Kruczek
Samsung HW-J8500 jest kolejnym zakrzywionym soundbarem koreańskiej marki jaki trafił na rynek. Urządzenie ma być uzupełnieniem oferty dotyczącej akcesoriów do telewizorów SUHD z 65 i 78-calowymi ekranami.
Zobacz także: Polk Audio MagniFi - elegancki soundbar debiutuje w sprzedaży »Nowy soundbar został wyposażony w głośniki pracujące w systemie 9.1. Do zestawu dołączono bezprzewodowy subwoofer z głośnikiem o średnicy 8 cali. Zestaw ma generować dźwięk o łącznej mocy 350 W RMS. Podobnie, jak inne nowe urządzenia marki tak i ten model jest naszpikowany nowoczesnymi technologiami wspomagającymi dźwięk.
Samsung HW-J8500
Samsung HW-J8500 Samsung HW-J8500
Samsung HW-J8500

Samsung HW-J8500 korzysta z technologii Crystal Amplifier odpowiadającej za podwójne filtrowanie sygnału. Dzięki temu mamy otrzymywać bardzo czysty i wyraźny dźwięk. Każdy głośnik otrzymał swój własny wzmacniacz. Ciekawym rozwiązaniem jest przeznaczenie jednego konkretnego głośnika do odtwarzania dialogów i głosu spikera.
Zobacz także: Arcam Solo Bar i Solo Sub - dopracowany soundbar i subwoofer »Producent zadbał także o kompatybilność zestawu z systemami Samsung Multiroom. To oznacza możliwość włączenia soundbara do domowego systemu audio. Łączność bezprzewodowa Bluetooth odpowiada za łączność z telewizorem i innymi urządzeniami zewnętrznymi. Samsung HW-J8500 powinien pojawiać się w salonach sprzedaży.
Samsung HW-J8500
Samsung HW-J8500 Samsung HW-J8500
Samsung HW-J8500
Samsung HW-J8500

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung HW-J8500 - nowy zakrzywiony soundbar

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HW-J8500 - nowy zakrzywiony soundbar