High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HW-K850 - soundbar z systemem Dolby Atmos

Audio-Video

rss

Samsung HW-K850 - soundbar z systemem Dolby Atmos

2017.11.26//  J. Kruczek
Samsung HW-K850 zasila ofertę marki o soundbar z obsługą Dolby Atmos. Konstrukcja tradycyjnie składa się z belki dźwiękowej oraz głośnika niskotonowego. Całość ma oferować czysty i bogaty w detale dźwięk.

W belce znajduje się 11 głośników, z których każdy posiada oddzielny wzmacniacz. Wykorzystanie technologii Dolby Atmos i co za tym idzie dodatkowego kanału kierującego dźwięk w górę pozwala dosłownie otoczyć użytkowników dźwiękiem. Sundbar ma sprawiać, że dźwięk wypełni dosłownie każdy kąt pomieszczenia.
Samsung HW-K850
Samsung HW-K850 Samsung HW-K850
Samsung HW-K850


Zobacz także: Yamaha YAS-107 - debiut interesującego soundbara »Samsung HW-K850 korzysta z technologii 4K Pass-Through pozwalającej wydobyć maksymalną jakość z treści UHD. Urządzenie posiada szereg funkcji i trybów pracy. Jego instalacja ma być bardzo łatwa, a większość sprzętów sparujemy bezprzewodowo. Soundbar można obsługiwać z poziomu aplikacji na smartfony. Samsung HW-K850 zadebiutował w polskich sklepach za cenę około 3000 złotych.
Samsung HW-K850
Samsung HW-K850
Samsung HW-K850

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung HW-K850 - soundbar z systemem Dolby Atmos

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HW-K850 - soundbar z systemem Dolby Atmos