High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HW-MS650 - prezentacja wydajnego soundbara

Audio-Video

rss

Samsung HW-MS650 - prezentacja wydajnego soundbara

2017.06.14//  J. Kruczek
Samsung HW-MS650 to nowy bardzo interesujący soundbar wyposażony w 9 głośników i obsługę HD Audio. Dodatkowo dzięki bezprzewodowemu połączeniu będzie on wygodny w obsłudze.

Na rynek trafi model w kolorze czarnym oraz srebrnym. Samsung HW-MS650 został wyposażony w 6 głośników niskotonowych i 3 wysokotonowe. Dzięki technologii Distortion Cancelling możliwe jest niwelowanie zniekształceń pozwalające na odtworzenie wiernego brzmienia.
Samsung HW-MS650
Samsung HW-MS650 Samsung HW-MS650
Samsung HW-MS650

Technologia Sound+ pozwala wypełnić całe pomieszczenie dźwiękiem. Samsung HW-MS650 wykorzystuje WiFi do połączenia z telewizorem. Istnieje też możliwość współpracy z innymi urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth. Sterowanie umożliwia panel boczny, pilot od telewizora bądź aplikacja mobilna. Soundbar można swobodnie powiesić na ścianie.
Zobacz także: Harman Kardon SB20 - nowy soundbar trafił do Polski »Samsung HW-MS650 prezentuje się bardzo dobrze i z pewnością uzupełni telewizory Smart TV. Głośnik trafił do sprzedaży w cenie 450 dolarów.
Samsung HW-MS650
Samsung HW-MS650
Samsung HW-MS650

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung HW-MS650 - prezentacja wydajnego soundbara

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HW-MS650 - prezentacja wydajnego soundbara