High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HomeSync - sieciowy serwer w roli domowego centrum rozrywki

Audio-Video

rss

Samsung HomeSync - sieciowy serwer w roli domowego centrum rozrywki

2013.03.04//  J. Kruczek
Samsung zaprezentował nowe urządzenie pozwalające na streaming treści multimedialnych między różnymi platformami. HomeSync to system udostępniania danych z pomocą serwera gromadzącego i udostępniającego dane urządzeniom multimedialnym.
HomeSync pozwala na przesył materiałów multimedialnych ze smartfonów i tabletów bezpośrednio do telewizora oraz odtwarzanie treści zamieszczonych na serwerze. W ten sposób każdy domownik może natychmiast wyświetlić na smartfonie czy tablecie filmy i muzykę zapisane na sieciowym dysku bez konieczności ich wcześniejszego kopiowania. Co ważne serwer pozwala na streamowanie obrazu w jakości Full HD 1080p.
Samsung HomeSync Samsung HomeSync
Samsung HomeSync Samsung HomeSync
Samsung HomeSync Samsung HomeSync


Zobacz także: HDI DUNE HD TV-201 - odtwarzacz sieciowy o bogatych możliwościach »Dysk HomeSync posiada 1 TB wolnej przestrzeni i pozwala na obsługę aż ośmiu kont. To oznacza, ze każdy z domowników może się logować na własne dane i korzystać ze swoich ustawień. W skrócie HomeSync pozwala na swobodne połączenie wszystkich multimediów w domu za pośrednictwem łączności bezprzewodowej. Debiut urządzenia nastąpi w kwietniu. Najpierw gadżet pojawi się w USA, a następnie w pozostałych krajach. Cena prezentowanego serwera multimedialnego wynosi 299 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung HomeSync - sieciowy serwer w roli domowego centrum rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung HomeSync - sieciowy serwer w roli domowego centrum rozrywki