High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX mini - kieszonkowy bezlusterkowiec idealny do zdjęć "selfie"

Foto

rss

Samsung NX mini - kieszonkowy bezlusterkowiec idealny do zdjęć "selfie"

2014.03.21//  J. Kruczek
Samsung NX mini jest najmniejszym i najsmuklejszym modelem z serii. Nowy aparat wykorzystuje kilka ciekawych rozwiązań pomagających amatorom fotografii w wykonywaniu dobrych zdjęć. Co ciekawe sporo uwagi poświęcono miłośnikom autoportretów.
Fotki określane mianem "selfie" będzie można wykonać bardzo łatwo dzięki 3-calowemu ekranowi odchylanemu w górę o 180 stopni. Dzięki temu każdy amator tej formy fotografii będzie bardzo szczęśliwy. Przyjrzyjmy się jednak wnętrznościom aparatu. Samsung NX mini wykorzysta 1-calową matrycę CMOS BSI o rozdzielczości 20,5 megapikseli.
Samsung NX mini
Samsung NX mini Samsung NX mini
Samsung NX mini

Użytkownicy będą mieli możliwość regulacji czułości w zakresie ISO 160-12800 z możliwością podbicia do zakresu ISO 100-25600. Samsung NX mini wykona zdjęcia seryjne z wydajnością 6 kl/s i zapisze filmy w jakości Full HD 1080p. Nowy model pozwoli zapisać wszystkie zdjęcia na kartach pamięci microSD, microSDHC, microSDXC oraz UHS-I microSD.
Zobacz także: Jakie aparaty kompaktowe wybrać? »Nie mogło zabraknąć łączności z urządzeniami za pośrednictwem WiFi. Szybkie sparowanie zaś jest możliwe dzięki NFC. Samsung NX mini wykorzystuje szereg trybów i funkcji ułatwiających wykonywanie zdjęć. Nie wiemy jeszcze kiedy Samsung NX mini trafi do Polski i jakie będą jego oficjalne ceny. Zachodnie oddziały marki wyceniły bezlusterkowca na 399-499 euro w zależności od obiektywu z jakim będzie dostępny.
Samsung NX mini
Samsung NX mini Samsung NX mini
Samsung NX mini
Samsung NX mini
Samsung NX mini
Samsung NX mini
Samsung NX mini

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung NX mini - kieszonkowy bezlusterkowiec idealny do zdjęć "selfie"

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX mini - kieszonkowy bezlusterkowiec idealny do zdjęć "selfie"