High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX1 - bezlusterkowiec z Androidem i filmowaniem 4K

Foto

rss

Samsung NX1 - bezlusterkowiec z Androidem i filmowaniem 4K

2014.05.26//  J. Kruczek
Samsung ma zaprezentować we wrześniu nowego bezlusterkowca wprowadzającego aparaty marki w nowa erę. Tak przynajmniej twierdzą magazyny branżowe powołujące się na informatorów z obozu Samsunga. Nowy model to NX1 mający oferować sporo nowoczesnych opcji.
Zobacz także: Sony A77 II - nadchodzi nowy aparat dla wymagających amatorów »W kwestii obsługi będziemy mieli do czynienia z zainstalowanym systemem Android. Dzięki temu aparat zmieni się w narzędzie fotograficzno-rozrywkowe. Samsung NX1 oprócz Androida zaserwuje rasowe możliwości fotograficzne.
Samsung NX
Samsung NX Samsung NX
Samsung NX

Producent ma wykorzystać nowoczesną matrycę ISOCELL APS-C o rozdzielczości 28 megapikseli. Pozwoli ona na regulację czułości w zakresie ISO 100 - 51200. Kolejną mocną zaletą będzie możliwość filmowania w jakości 4K. Zapowiada się więc prawdziwy tytan w swojej klasie.
Zobacz także: Lytro Illum - oryginalny aparat korzystający z technologii pola światła »Samsung NX1 ma się cechować szybkim trybem zdjęć seryjnych oraz mechaniczną i elektroniczną migawką z minimalnym czasem otwarcia równym 1/6000. W obudowie znajdzie się 3-calowy ekran AMOLED. W związku z zainstalowanym Androidem nie zabraknie modułów NFC, WiFi oraz modemu 3G/4G. Według plotek Samsung NX1 ma być też wodoodporny. Czy te doniesienia się potwierdzą? Przekonamy się o tym dopiero po wakacjach.
Samsung NX
Samsung NX Samsung NX
Samsung NX
Samsung NX
Samsung NX
Samsung NX

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung NX1 - bezlusterkowiec z Androidem i filmowaniem 4K

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX1 - bezlusterkowiec z Androidem i filmowaniem 4K