High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX1 - zaawansowany bezlusterkowiec filmujący w 4K

Foto

rss

Samsung NX1 - zaawansowany bezlusterkowiec filmujący w 4K

2014.09.15//  J. Kruczek
Samsung zgodnie z zapowiedziami zaprezentował nowego bezlusterkowca o nazwie NX1. Nowy model to zaawansowana konstrukcja posiadająca 28-megapikselową matrycę i dająca możliwość filmowania w 4K.
Samsung NX1 został wyposażony w matrycę APS-C CMOS o rozdzielczości 28,2 Mpix. Aparat może się pochwalić minimalnym czasem migawki wynoszącym zaledwie 1/8000 sekundy. Rewelacyjnie wypada tryb zdjęć seryjnych o wydajności 15 klatek na sekundę.
Samsung NX1
Samsung NX1 Samsung NX1
Samsung NX1

Procesor obrazu daje możliwość regulacji czułości w zakresie ISO 100 - 51200. Samsung NX1 filmuje w jakości 4K z prędkością 24 klatek na sekundę co robi wrażenie. Aparat korzysta z 3-calowego ekranu LCD oraz zintegrowanego wizjera elektronicznego z panelem OLED.
Zobacz także: Fujifilm X100T - nowoczesny aparat w obudowie retro »Samsung wyposażył NX1 w monochromatyczny ekran wyświetlający najważniejsze ustawienia oraz w pokrętło trybów. Komunikację z innymi urządzeniami zapewnią moduły WiFi, Bluetooth oraz NFC. Aparat prezentuje się na papierze rewelacyjnie i wygląda na to, że ma szanse odnieść sukces. Już teraz Samsung NX1 pojawia się w niektórych krajach za cenę 1499 dolarów. Nie wiemy kiedy zawita w naszym kraju.
Samsung NX1
Samsung NX1 Samsung NX1
Samsung NX1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung NX1 - zaawansowany bezlusterkowiec filmujący w 4K

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX1 - zaawansowany bezlusterkowiec filmujący w 4K