High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX30 - nowy bezlusterkowiec oficjalnie zaprezentowany

Foto

rss

Samsung NX30 - nowy bezlusterkowiec oficjalnie zaprezentowany

2014.01.04//  J. Kruczek
Samsung zaprezentował nowego bezlusterkowca NX30. Aparat z zewnątrz przypomina poprzednie modele z serii, a największe zmiany względem poprzedników znajdziemy we wnętrzu. Główne nowości dotyczą wizjera elektronicznego o rozdzielczości XGA, który można odchylać o 80 stopni.
Kolejna nowością jest także dwukrotnie jaśniejszy ekran LCD. Po za tym producent nie pokusił się o zbyt wielkie rewolucje. Samsung NX30 może się pochwalić szybkim układem ustawiania ostrości. Inżynierowie postawili na matrycę APS-C o rozdzielczości 20,3 Mpix.
Samsung NX30
Samsung NX30 Samsung NX30
Samsung NX30


Zobacz także: Canon EOS M2 - zaprezentowano następcę bezlusterkowca »Łączność z innymi urządzeniami zapewniają moduły WiFi oraz NFC. Dzięki temu szybko będzie można wysłać wykonane zdjęcia na serwisy społecznościowe, czy do komputera. Samsung NX30 pracuje w zakresie czułości ISO 100-25600 i pozwala na rejestrowanie filmów w rozdzielczości Full HD. Zdjęcia seryjne wykonamy z prędkością 9 klatek na sekundę. Nie zabrakło systemu stabilizacji optycznej. Niestety cena i data premiery modelu NX30 nie są jeszcze znane.
Samsung NX30
Samsung NX30 Samsung NX30
Samsung NX30

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung NX30 - nowy bezlusterkowiec oficjalnie zaprezentowany

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX30 - nowy bezlusterkowiec oficjalnie zaprezentowany