High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX300M - odświeżony bezlusterkowiec

Foto

rss

Samsung NX300M - odświeżony bezlusterkowiec

2013.10.14//  J. Kruczek
Samsung NX300M jest rozwinięciem modelu NX300, który zadebiutował na rynku początkiem roku. Nowy aparat praktycznie nie zawiera zmian technologicznych, ale producent doszlifował konstrukcje obudowy bezlusterkowca. Mianowicie zamocowano ekran na zawiasie pozwalającym na odchylenie ekranu o 180 stopni w górę.
Zobacz także: Nikon 1 AW1 - w pełni wodoodporny i wytrzymały bezlusterkowiec »Zwiększenie kąta odchylenia ekranu ma pozwolić na łatwiejsze wykonywanie skomplikowanych ujęć. Szczególnie miłośnicy autoportretów otrzymają szersze pole do popisu. Wspomniany ekran ma przekątną 3,31 cala i został wykonany w technologii AMOLED. Użytkownicy docenią także panel dotykowy pozwalający na sterowanie za pomocą wyświetlacza.
Samsung NX300M
Samsung NX300M Samsung NX300M
Samsung NX300M


Zobacz także: Sony A3000 - ciekawy bezlusterkowiec dla mniej wymagających »Pozostałe elementy aparatu są identyczne, jak w przypadku pierwowzoru. Oznacza to między innymi 20-megapikselową matrycę oraz łączność WiFi. Samsung NX300M pojawi się najpierw na rynku koreańskim, a z czasem powinien zawitać na innych rynkach. Cena ma wynieść 830 dolarów, a klienci będą wybierać pomiędzy aparatami w kolorze białym, brązowym i czarnym.

Samsung NX300M
Samsung NX300M
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung NX300M - odświeżony bezlusterkowiec

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung NX300M - odświeżony bezlusterkowiec