High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung One - koncepcyjny smartfon z rozwijanym ekranem

Telefony

rss

Samsung One - koncepcyjny smartfon z rozwijanym ekranem

2012.08.18//  J. Kruczek
Konkursy dla projektantów owocują bardzo ciekawymi koncepcjami, które często znajdują swoje miejsce na rynku. Oczywiście nie następuje to od razu po zaprezentowaniu pomysłów, ponieważ wymagają one często kilku lat technologicznego rozwoju.
Zobacz także: Nokia zaprezentuje smartfony z Windowsem 8 we wrześniu? »Samsung One to interesujący projekt smartfona przyszłości wykorzystującego zwijany ekran OLED. Koncept na pierwszy rzut oka przypomina długopis. Jednak w jego obudowie mieści się rozwijany ekran. Dzisiejsze ekrany nie pozwalają jeszcze na taką elastyczność, ale w najbliższych latach producenci powinni dojść do tego poziomu. Wyświetlacz w koncepcie posiada przekątną 6 cali, ale to użytkownik zdecyduje ile go wysunie.
Samsung One Samsung One
Samsung One Samsung One
Samsung One Samsung One


Zobacz także: RIM nie chce Androida w telefonach BlackBerry »W module głównym zmieszczono port microUSB oraz kamerę z mikrofonem. Ciekawy projekt powstał z myślą o konkursie IF Design Talents 2012. Autorem jest Yejin Jeon. Samsung One może się wydawać zbytnio wybiegający w przyszłość i mało praktyczny. Jednak producenci pracują ciągle nad rozwojem giętkich ekranów. Co więcej konkurencja na rynku wymusi już niedługo zastosowanie nowych pomysłów, które pozwolą się wyróżnić. Póki, co możemy podziwiać koncepcyjne grafiki ciekawego smartfona z przyszłości.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung One - koncepcyjny smartfon z rozwijanym ekranem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung One - koncepcyjny smartfon z rozwijanym ekranem