High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung SP-H03 - mały projektor dla profesjonalistów

Audio-Video

rss

Samsung SP-H03 - mały projektor dla profesjonalistów

2010.07.15//  J. Kruczek
Samsung zaprezentował swój pierwszy mini projektor, który ma ułatwić prace biurową dzięki wysokiej jakości emitowanego obrazu i niewielkim kształtom. Samsung SP-H03 jest małym urządzeniem oferującym możliwości dużego projektora.
Zobacz także: Mini Pico, przenośne kino domowe od LancerLink »Samsung SP-H03 posiada wymienną baterię pozwalającą na przeszło dwie godziny wyświetlania obrazu. Na uznanie zasługuje jasność projektora ustalona na poziomie 30 ANSI lumenów, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku. Jasny i wyraźny obraz może być wyświetlany w wielkości od 9 do 80 cali bez względu czy jest to prezentacja PowerPoint czy film w jakości HD.
Samsung SP-H03 Samsung SP-H03
Samsung SP-H03 Samsung SP-H03
Samsung SP-H03 Samsung SP-H03


Zobacz także: RoyalTek RPJ-2000 - nowy mini projektor »Nowy projektor posiada 1GB pamięci wewnętrznej, na której można przechowywać pliki multimedialne i prezentacje. Dodatkowo producent zadbał o czytnik kart microSD oraz o port USB pozwalający na wyświetlanie obrazu z urządzeń zewnętrznych. Samsung zapewnia, ze projektor świetnie sobie radzi w połączeniu ze wszystkimi rodzajami sprzętu na rynku. Projekcje mogą być odtwarzane zarówno z komputerów jak i z telefonów komórkowych czy aparatów cyfrowych. Samsung SP-H03 będzie dostępny na przełomie lipca i sierpnia w cenie detalicznej 1190 złotych.

Samsung SP-H03 Samsung SP-H03
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung SP-H03 - mały projektor dla profesjonalistów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung SP-H03 - mały projektor dla profesjonalistów