High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Samsung Star Wars POWERbot - odkurzacze dla miłośników Gwiezdnych Wojen

Gadżety

rss

Samsung Star Wars POWERbot - odkurzacze dla miłośników Gwiezdnych Wojen

2017.10.11//  J. Kruczek
Wielka machina marketingowa Gwiezdnych Wojen rusza pełną parą, a to oznacza nie tylko promocję najnowszego filmu, ale także całą masę gadżetów związanych z uniwersum. Modzie tej nie umknęły nawet odkurzacze.

Samsung Star Wars POWERbot to specjalna wersja odkurzaczy VR7000. Modele te zdobyły nagrodę za innowacyjność na targach CES 2017. W gwiezdnowojennym wydaniu wyróżniają się wykończeniem. Producent przygotował dwie wersje oferujące wygląd hełmu Szturmowca bądź Dartha Vadera.
Samsung Star Wars POWERbot
Samsung Star Wars POWERbot Samsung Star Wars POWERbot
Samsung Star Wars POWERbot

Odkurzacze mają też wydawać odgłosy charakterystyczne dla danych postaci. Innowacyjność gadżetów objawia się w nowoczesnym silniku z technologią CycloneForce. Edge Clean Master dba o lepsze odkurzanie krawędzi i rogów przy ścianach. Czujnik FullView Sensor 2.0 ma perfekcyjnie mapować otoczenie i wraz z oprogramowaniem planować pracę.
Zobacz także: Goclever Neo Cleaner - automatyczny odkurzacz, mop i nawilżacz powietrza w jednym »Samsung Star Wars POWERbot to ciekawe gadżety dla fanów Gwiezdnych Wojen. W USA wersję Szturmowca wyceniono na 700 dolarów, a Vadera na 800 dolarów. Na razie nie potwierdzono polskiej premiery, ale jest ona bardzo prawdopodobna.
Samsung Star Wars POWERbot
Samsung Star Wars POWERbot
Samsung Star Wars POWERbot

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 10 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Star Wars POWERbot - odkurzacze dla miłośników Gwiezdnych Wojen

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Samsung Star Wars POWERbot - odkurzacze dla miłośników Gwiezdnych Wojen