High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung UBD-K8500 - nowoczesny odtwarzacz Blu-ray Ultra HD

Audio-Video

rss

Samsung UBD-K8500 - nowoczesny odtwarzacz Blu-ray Ultra HD

2016.04.19//  J. Kruczek
Samsung zaprezentował swój pierwszy odtwarzacz Blu-ray Ultra HD. Urządzenie oznaczone symbolem UBD-K8500 będzie mogło odtwarzać płyty posiadające materiały w najwyższej jakości. Dzięki temu sprzęt będzie mógł współpracować z najnowszymi telewizorami 4K.

Samsung UBD-K8500 umożliwia odtwarzanie treści w rozdzielczości 3840x2160 pikseli z HDR. W ten sposób na telewizorach osiągniemy perfekcyjną jakość. Obraz ma być bardzo szczegółowy i doskonale odwzorowany.
Samsung UBD-K8500
Samsung UBD-K8500 Samsung UBD-K8500
Samsung UBD-K8500

Nowy model może się pochwalić systemem skalowania. Dzięki niemu można zmieniać obraz z Full HD do 4K oraz DVD do Full HD. Pojawił się też tak zwany CD-ripping dający możliwość zgrywania plików audio do MP3. W obudowie znajdziemy moduł WiFi do łączności bezprzewodowej.
Zobacz także: Asus Impresario SBW-S1 Pro - odtwarzacz Blu-ray z kartą dźwiękową »W tylnej części obudowy znalazły się dwa złącza HDMI oraz 1 optyczne i LAN. Z przodu umieszczono port USB 3.0 na treści z nośników przenośnych. Samsung UBD-K8500 otrzymał zakrzywioną obudowę mającą się komponować z nowymi telewizorami i soundbarami. Samsung UBD-K8500 zadebiutuje w Europie w maju, ale nie znamy jego ceny. W USA odtwarzacz kosztuje 400 dolarów.

Samsung UBD-K8500
Samsung UBD-K8500
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung UBD-K8500 - nowoczesny odtwarzacz Blu-ray Ultra HD

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung UBD-K8500 - nowoczesny odtwarzacz Blu-ray Ultra HD