High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung UCIM - aparat kompaktowy z trzema slotami na pamięć USB

Foto

rss

Samsung UCIM - aparat kompaktowy z trzema slotami na pamięć USB

2010.12.26//  J. Kruczek
Fotografowanie spotkań rodzinnych i ze znajomymi ma jedną wadę. Po zakończeniu takiej imprezy trzeba rozprowadzić zdjęcia wśród wszystkich osób, co często staje się męczącym i czasochłonnym procederem.
Zobacz także: SVP WP5000 - prosty, wodoodporny kompakt dla turystów »Nad rozwiązaniem pracuje studio designerskie Samsunga, które pokazało aparat pozwalający na zapis zdjęć na kilka pendrive'ów naraz. Dokładnie mówiąc maksymalnie na trzech pamięciach USB, które w trakcie wykonywania zdjęć można podłączyć do aparatu. Projekt ma być rozwiązaniem dla osób, które specjalizują się w uwiecznianiu grupowych spotkań.
Samsung UCIM Samsung UCIM
Samsung UCIM Samsung UCIM
Samsung UCIM Samsung UCIM


Zobacz także: AbleCam Waterproof - mały i tani aparat do nurkowania »Samsung nie zdradził specyfikacji prototypowego aparatu, ale należy on do grupy prostych kompaktów. Sama obudowa wskazuje, że mamy do czynienia z gadżetem a nie profesjonalnym aparatem. Mimo wszystko designerzy zapewniają, że małe urządzenie w zupełności wystarczy do uwieczniania towarzyskich spotkań. Ciekawy projekt ma szanse na wejście na rynek, choć prace nad nim jeszcze trwają. Niewykluczone, że rozwiązanie kilku pamięci znajdzie zastosowanie w bardziej dojrzałych konstrukcjach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung UCIM - aparat kompaktowy z trzema slotami na pamięć USB
 / 
Komentarze do: Samsung UCIM - aparat kompaktowy z...
Gajowy pisze:

Pomysl mega fajny, tylko zeby znowu z cena nie przesadzili.

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung UCIM - aparat kompaktowy z trzema slotami na pamięć USB