High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung UD590 - polski debiut monitora Ultra HD

Komputery i konsole

rss

Samsung UD590 - polski debiut monitora Ultra HD

2014.06.11//  J. Kruczek
Samsung UD590 to najnowszy monitor w technologii 4K UHD dostępny na naszym rynku. Koreański producent wprowadził do sprzedaży zaawansowany model wyceniony na 2499 złotych. Co otrzymamy za taką kwotę?
Zobacz także: AOC u2868Pqu - zaawansowany monitor o rozdzielczości 4K »Samsung UD590 powstał z myślą o szerokich zastosowaniach multimedialnych i zawodowych. Zastosowanie 28-calowego ekranu o rozdzielczości Ultra HD zapewnia wysoką jakość obrazu. Użytkownicy będą się cieszyli fantastyczną rozdzielczością przy czasie reakcji wynoszącym zaledwie 1 ms.
Samsung UD590
Samsung UD590 Samsung UD590
Samsung UD590

Kolejnym ważnym atutem nowego monitora jest ilość wyświetlanych kolorów wynosząca równo miliard. Producent zadbał także o możliwość skalowania obrazu z niższej rozdzielczości do 4K. Funkcja Picture in Picture 2.0 pozwala na wyświetlanie obrazu z dwóch różnych źródeł jednocześnie i to w rozdzielczości Full HD.
Zobacz także: Monitor iiyama z 30 punktami dotyku »Ciekawostką jest tryb gier uruchamiający jednym przyciskiem specjalne ustawienia. Te dostosowują się automatycznie do wyświetlanej gry. Tu warto podkreślić, że Samsung UD590 jest w pełni kompatybilny z PS4 i Xboxem One. Monitor korzysta z łącza HDMI 1.4.

Samsung UD590
Samsung UD590
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung UD590 - polski debiut monitora Ultra HD

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Samsung UD590 - polski debiut monitora Ultra HD