High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung WB700 - stylowy kompakt z potężnym zoomem optycznym

Foto

rss

Samsung WB700 - stylowy kompakt z potężnym zoomem optycznym

2010.12.31//  J. Kruczek
Samsung WB700 to najnowszy kompakt koreańskiego producenta, który charakteryzuje się smukłą konstrukcją i obiektywem z bardzo dużym przybliżeniem. Nowy kompakt łączy w sobie elegancję z nowoczesną technologią.
Zobacz także: Casio Exilim H20G - pierwszy aparat z modułem Hybrid-GPS »Aparat został zbudowany na matrycy CCD o rozdzielczości 16 megapikseli. Projektanci Samsunga postanowili wyposażyć kompakt w optykę Schneider-Kreuznach, która oferuje 18-krotny zoom optyczny. Ca ważne obiektyw się całkowicie chowa w body aparatu i posiada optyczną stabilizację obrazu. Sumując wszystkie opcje obiektywu, użytkownicy otrzymają możliwość 24-krotnego przybliżenia fotografowanego kadru.
Samsung WB700 Samsung WB700
Samsung WB700 Samsung WB700
Samsung WB700 Samsung WB700


Zobacz także: Panasonic Lumix GH2 oficjalnie zadebiutował w Polsce »WB700 posiada wbudowane gniazdo HDMI obsługujące certyfikat Aynet+. Nie mogło oczywiście zabraknąć możliwości zapisu filmów w jakości HD 720p. Wysoka rozdzielczość jest uzyskiwana przy 30 klatkach na sekundę. Projektanci zadbali również o pełny wachlarz usprawnień mechanicznych oraz programowych. Na pokładzie znajdziemy między innymi redukcję hałasu pracy obiektywu, czy kilka artystycznych filtrów. Całość może pracować w trybie automatycznym, jak i ręcznym. Samsung WB700 pojawi się w sprzedaży w kwietniu przyszłego roku. Kompakt będzie kosztował około 900 złotych.

Samsung WB700 Samsung WB700
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung WB700 - stylowy kompakt z potężnym zoomem optycznym

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Samsung WB700 - stylowy kompakt z potężnym zoomem optycznym