High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung YP-R0, przenośny odtwarzacz multimediów

Audio-Video

rss

Samsung YP-R0, przenośny odtwarzacz multimediów

2009.11.20//  J. Kruczek
Małe przenośne odtwarzacze multimedialne to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które codziennie musza przemierzyć długą trasę komunikacją miejską do pracy bądź na uczelnię. Samsung wzbogacił gamę swoich urządzeń PMP o nowy model YP-R0.
Samsung YP-R0
Samsung YP-R0 Samsung YP-R0
Samsung YP-R0

Zobacz także: MovieBook przenośny odtwarzacz od ViewSonic »
Samsung YP-R0 został opakowany w smukła i ładną obudowę dostępną w kilu wersjach kolorystycznych. Jak przystało na urządzenie tego typu YP-R0 daje możliwość oglądania filmów, słuchania muzyki oraz radia. Odtwarzacz został wyposażony w 2,6 calowy wyświetlacz LCD na którym można odtworzyć pliki w formatach DivX, Xvid, WMV i H.264 oraz najpopularniejsze formaty zdjęć.

Samsung YP-R0 Samsung YP-R0
Samsung YP-R0 Samsung YP-R0
Zobacz także: Marlboro Phone, telefon w paczce papierosów »
Odtwarzacz został wyposażony w pamięć wewnętrzną 4 bądź 8 GB i możliwość poszerzenia pamięci za pomocą gniazda kart microSD. Miłośnicy audycji radiowych ucieszą się także z wbudowanego tuner FM. Dzięki przenośnym odtwarzaczom multimedialnym droga do pracy nie musi być nudna. Nowy Samsung YP-R0 trafi najpierw do sprzedaży na rynku południowokoreańskim a później w pozostałej części świata. Niestety nie ujawniono jeszcze jego ceny.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung YP-R0, przenośny odtwarzacz multimediów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung YP-R0, przenośny odtwarzacz multimediów