High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung przygotował aplikację SeeColors dla osób ze ślepotą barw

Audio-Video

rss

Samsung przygotował aplikację SeeColors dla osób ze ślepotą barw

2017.11.29//  J. Kruczek
Samsung zdecydował sie przygotować miłą niespodziankę dla osób cierpiących na ślepotę barw. Producent opracował aplikację SeeColors pomagająca widzieć użytkownikom kolory.
Aplikacja SeeColors jest kompatybilna z telewizorami QLED marki. Oprogramowanie na początku bada rodzaj schorzenia użytkownika. Następnie po określeniu rodzaju ślepoty ustawia kolory w telewizorze w taki sposób, aby wyświetlić je w jak najbardziej optymalny sposób.
SeeColors
SeeColors SeeColors
SeeColors


Zobacz także: Telewizory LG odstraszą komary dzięki technologii Mosquito Away »Trzeba przyznać, że opublikowanie takiej aplikacji jest bardzo miłą niespodzianką. Tym bardziej przed świętami może ona stanowić prawdziwy prezent. Nie jest tajemnicą, że wiele osób na koniec roku kupuje nowe telewizory, więc może warto się zastanowić nad modelem QLED jeżeli w domu mamy osobę cierpiącą na ślepotę barw. A ta jest bardzo uciążliwym schorzeniem, na które cierpi wiele ludzi.

SeeColors
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Doogee X60 - unboxing smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung przygotował aplikację SeeColors dla osób ze ślepotą barw

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung przygotował aplikację SeeColors dla osób ze ślepotą barw