High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung wprowadza zakrzywiony telewizor LED Smart TV H8000 na polski rynek

Audio-Video

rss

Samsung wprowadza zakrzywiony telewizor LED Smart TV H8000 na polski rynek

2014.04.03//  J. Kruczek
Samsung wprowadził na polski rynek telewizor LED Smart TV H8000. Nowy model jest jednym z pierwszych na świecie odbiorników telewizyjnych z zakrzywionym ekranem. Takie rozwiązanie ma podnieść komfort i doznania w czasie oglądania.
Zobacz także: Philips zapowiada telewizory Ultra HD z Androidem »Zdaniem producenta zakrzywiony ekran ma kilka plusów. Jednym z nich jest uzyskanie wyjątkowej głębi obrazu, co więcej znajdujące się bliżej krawędzie eliminują zniekształcenia obrazu. W zwykłych telewizorach na końcach mogą się pojawić różnice w kontraście czy nasyceniu barw.
Samsung LED Smart TV H8000
Samsung LED Smart TV H8000 Samsung LED Smart TV H8000
Samsung LED Smart TV H8000

Samsung LED Smart TV H8000 korzysta z technologii Micro Dimming Ultimate, która na bieżąco monitoruje ekran podzielony na 576 bloków i dostosowuje ich parametry do wyświetlanego obrazu. W ten sposób mamy mieć do czynienia z powalającą jakością obrazu.
Zobacz także: Sharp wprowadza do Polski telewizory AQUOS Quattron Pro serii UQ10 »Producent zadbał o wydajny czterordzeniowy procesor umożliwiający płynną pracę z aplikacjami Smart TV. Co ważne urządzenie jest kompatybilne z zestawem Evolution Kit. Oznacza to, że w przyszłości będzie można wymienić komponenty na nowsze i mocniejsze. Samsung LED Smart TV H8000 posiada wszystkie elementy potrzebne w nowoczesnym telewizorze. Sterowanie głosem, podwójny tuner DVB-T/C/S2 czy wbudowana karta WiFi. Obsługiwać telewizor można pilotem bądź urządzeniami mobilnymi. Oczywiście nowy model nie należy do urządzeń tanich. Za przyjemność posiadania telewizora z zakrzywionym ekranem zapłacimy 10 199 złotych w przypadku modelu 55-calowego. Wersja 65-calowa kosztuje 15 699 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung wprowadza zakrzywiony telewizor LED Smart TV H8000 na polski rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung wprowadza zakrzywiony telewizor LED Smart TV H8000 na polski rynek