High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung zapowiedział nowe telewizory LED w technologii 3D

Audio-Video

rss

Samsung zapowiedział nowe telewizory LED w technologii 3D

2010.02.26//  J. Kruczek
Technologia 3D wdziera się w rynek video przebojem, dlatego coraz więcej producentów decyduje sie na inwestowanie w rozwój obrazu trójwymiarowego. Samsung zapowiedział wypuszczenie na rynek w marcu bieżącego roku nowej serii telewizorów LED, dających możliwość odtwarzania obrazu 3D w domowym zaciszu.
Zobacz także: Philips 9000 LED Pro - najnowsza seria telewizorów »Nowe telewizory z serii LED TV będą nosiły oznaczenia C7000, C8000 oraz C9000. Najmniejszy z nowych ekranów będzie posiadał przekątną 40 cali, każdy model będzie wyposażony w procesory Samsunga o taktowaniu 200MHz. Jeden z modeli ma zostać wyposażony w tuner Freeview HD. Niestety Samsung zdecydował się wypuścić telewizory na rynek bez odpowiednich okularów w zestawie. Firma postanowiła zaprojektować specjalne okulary aktywne, które będzie trzeba dokupić oddzielnie za odpowiednio wysoką kwotę. Producent nie chce jednak zdradzać szczegółów nowego projektu.
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV


Zobacz także: Telewizor LG 55LHX z bezprzewodowym HDMI »Samsung nie spocznie na nowych telewizorach LED. Do sprzedaży trafią jeszcze odtwarzacz Blu-Ray o oznaczeniu BD-C6900 3D, obsługujący obraz trójwymiarowy oraz nowa linia telewizorów plazmowych z obsługą 3D. Szczegóły na temat nowych urządzeń mają zostać ujawnione w ciągu najbliższych tygodni. Warto też przypomnieć, że latem zostanie zaktualizowane oprogramowanie Sony Playstation 3, które wprowadzi obsługę trójwymiaru. W połączeniu z telewizorami Samsunga granie nabierze nowego wymiaru.
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung zapowiedział nowe telewizory LED w technologii 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung zapowiedział nowe telewizory LED w technologii 3D