High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sansa 3D Glasses - uniwersalne okulary stereoskopowe debiutują na rynku

Audio-Video

rss

Sansa 3D Glasses - uniwersalne okulary stereoskopowe debiutują na rynku

2011.01.20//  J. Kruczek
Technologia wyświetlania obrazu w 3D zakorzeniła się już na rynku na dobre, dlatego producenci akcesoriów telewizyjnych rozpoczęli wyścig zbrojeń. Telewizory 3D w większości wymagają specjalnych okularów, które są dostarczane wraz z ekranami.
Zobacz także: Uniwersalne okulary 3D od firmy XpanD »Niestety producenci telewizorów dokładają do telewizorów 3D po jednej parze okularów, a dokupienie kolejnych wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. W tym właśnie miejscu otworzyło się pole do popisu dla mniejszych producentów, którzy opracowują swoje własne okulary. Jedną z takich firm jest Sansa, która zaprezentowała swoje nowe okulary stereoskopowe.
Sansa 3D Glasses Sansa 3D Glasses
Sansa 3D Glasses Sansa 3D Glasses
Sansa 3D Glasses Sansa 3D Glasses


Zobacz także: Sterrix Technologies patentuje ekran OLED 3D Full HD, który nie potrzebuje okularów »Okulary Sansa 3D mają kilka poważnych plusów, które przemawiają na ich korzyść w walce z dedykowanymi produktami. Przede wszystkim producent zapewnia współpracę z telewizorami marki Sony, Panasonic, Toshiba oraz Sharp. Kolejnym atutem jest specjalna podkładka pozwalająca na oglądanie filmów przez osoby używające okularów korygujących. Ostatnią i najważniejszą zaletą jest cena, która wynosi zaledwie 100 dolarów, czyli około 300 złotych.

Sansa 3D Glasses Sansa 3D Glasses
Oczywiście taka kwota nadal nie należy do niskich, ale w porównaniu do dedykowanych okularów mamy do czynienia z postępem. Okulary trafiły już do sprzedaży w USA, a niedługo powinny się pojawiać na europejskich rynkach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sansa 3D Glasses - uniwersalne okulary stereoskopowe debiutują na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sansa 3D Glasses - uniwersalne okulary stereoskopowe debiutują na rynku