High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sapphire Edge-HD - nowy nettop z platformą ION 2

Komputery i konsole

rss

Sapphire Edge-HD - nowy nettop z platformą ION 2

2011.02.16//  J. Kruczek
Sapphire Edge-HD to nowy nettop, który zdaniem producenta może swobodnie zastąpić tradycyjnego peceta. Urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów Full HD 1080p, radzi sobie z większością gier i pozwala na sprawną pracę biurową. Wszystko zamknięte w małej i eleganckiej obudowie.
Zobacz także: Giada D2301 - szybki i stylowy nettop dla wymagających »Sercem Sapphire Edge-HD został układ ION 2 z dwurdzeniowym procesorem Intel Atom D510 o taktowaniu 1,66GHz. Komputer posiada na wyposażeniu 2GB pamięci ram oraz dysk twardy o pojemności 250GB. Przechwałki producenta niestety nie przekładają się na ilość łączy i modułów. Oczywiście mamy do dyspozycji wbudowane WiFi oraz kartę LAN. Dodatkowo w obudowie znajdziemy cztery porty USB 2.0 oraz wyjścia VGA, HDMI i audio.
Sapphire Edge-HD Sapphire Edge-HD
Sapphire Edge-HD Sapphire Edge-HD
Sapphire Edge-HD Sapphire Edge-HD


Zobacz także: Asus S1-AT5NM10E - mocny i elegancki nettop dla wybrednych »Niestety producent zapomniał o takich elementach, jak USB 3.0, czytnik kart pamięci, czy moduł Bluetooth. Mimo wszystko całość prezentuje sie nienajgorzej, a plusem dla niektórych użytkowników może być brak preinstalowanego systemu operacyjnego. Oznacza to, że każdy może zainstalować na komputerze taki OS, jaki mu odpowiada. Producent w zestawie z komputerem daje użytkownikom pendrive ze sterownikami dla systemów Windows XP i 7. Sapphire Edge-HD powienien niedługo pojawić sie na sklepowych półkach w cenie 1249 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sapphire Edge-HD - nowy nettop z platformą ION 2

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sapphire Edge-HD - nowy nettop z platformą ION 2