High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Scythe Kama-Panel 3 - dodatkowy panel multimedialny do komputerów PC

Komputery i konsole

rss

Scythe Kama-Panel 3 - dodatkowy panel multimedialny do komputerów PC

2011.05.30//  J. Kruczek
Firma Scythe jest znana przede wszystkim z produkcji wydajnych zestawów chłodzenia do komputerów. Producent posiada jednak w swojej ofercie szereg innych akcesoriów komputerowych, a wśród nich znajduje się seria paneli multimedialnych o nazwie Kama-Panel.
Zobacz także: CM Storm Enforcer - najnowsza obudowa dla graczy wkracza na rynek »Najnowszy panel Kama jest już trzecią konstrukcją tego typu. Kama-Panel 3 oferuje poszerzenie możliwości komputera i jest montowany do przedniej zatoki 5,25 cala. Nowy panel oferuje znacznie więcej możliwości od poprzedników. Przede wszystkim na pokładzie umieszczono stację dokującą dla 2,5-calowych dysków SATA. Użytkownicy kart pamięci ucieszą się też z czytników obsługujących nośniki: microSD, microSDHC, miniSD, miniSDHC, SD, SDHC, M2, MMC, RS-MMC oraz MMC Micro.
Scythe Kama-Panel 3 Scythe Kama-Panel 3
Scythe Kama-Panel 3 Scythe Kama-Panel 3
Scythe Kama-Panel 3 Scythe Kama-Panel 3


Zobacz także: LaCie Little Big Disk - zaprezentowano pierwszy dysk z technologią Intel Thunderbolt »Niestety producent zapomniał o kartach Compact Flash, ale w zamian za to na pokładzie znajdziemy dwa porty eSATA, do których można podłączyć zarówno urządzenia USB, jak i eSATA. Wyposażenie obejmuje ekran LCD informujący o temperaturze w komputerze oraz o prędkości obrotowej wentylatorów. Te zaś będzie można regulować za pomocą dwóch pokręteł. Producent przewidział też możliwość włączenia alarmu w przypadku przegrzewania się komputera, bądź zatrzymania wentylatorów. Całość uzupełnia przycisk do uruchamiania i restartowania komputera oraz wyjście i wejście audio. Scythe Kama-Panel 3 zadebiutuje w sprzedaży początkiem czerwca za cenę 32 euro.

Scythe Kama-Panel 3 Scythe Kama-Panel 3
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Scythe Kama-Panel 3 - dodatkowy panel multimedialny do komputerów PC
 / 
Komentarze do: Scythe Kama-Panel 3 - dodatkowy panel...
Jotgie pisze:

Fajna rzecz ale bardziej by się przydało takie coś do lapa podłaczane do USB a najlepiej Wire Fire.

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Scythe Kama-Panel 3 - dodatkowy panel multimedialny do komputerów PC