High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Seagate Innov8 - dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.1 typu C

Komputery i konsole

rss

Seagate Innov8 - dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.1 typu C

2016.04.02//  J. Kruczek
Seagate zaprezentował dysk zewnętrzny Innov8. Urządzenie jest pierwszym takim modelem oferującym interfejs USB 3.1 typu C. Nośnik przyda się wszystkim osobom pracującym na sporych ilościach danych, ponieważ jego pojemność to aż 8 TB.
Zobacz także: WD My Passport Ultra i My Passport for Mac - odświeżone dyski przenośne »Dysk o takiej pojemności pozwoli między innymi na bezproblemowe zgrywanie kopii zapasowych systemów czy też na zgrywanie dużych galerii i zbiorów filmów. Najważniejszą cechą jest jednak wspomniany interfejs USB 3.1 typu C oraz technologia Ignition Boost. Pozwalają one na czerpanie zasilania przez jeden przewód, którym dysk jest podpięty do komputera.
Seagate Innov8
Seagate Innov8 Seagate Innov8
Seagate Innov8


Zobacz także: LaCie Porsche Design - eleganckie dyski w wersji na 2016 rok »Warto też zwrócić uwagę na design Seagate Innov8. Nośnik otrzymał solidna aluminiową obudowę o bardzo ciekawym wzornictwie. Dzięki temu będzie się on bardzo dobrze prezentował na biurku. Obudowa posiada wymiary 208x123,6x36 mm. Dysk waży przy tym 1,5 kg. Seagate Innov8 ma się pojawić w sprzedaży w tym miesiącu. Cena urządzenia wyniesie 399 euro. Osoby decydujące się na ten dysk otrzymają 200 GB na wirtualnym dysku OneDrive oraz pakiet Seagate Dashboard do tworzenia kopii zapasowych.
Seagate Innov8
Seagate Innov8
Seagate Innov8

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Seagate Innov8 - dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.1 typu C

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Seagate Innov8 - dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.1 typu C