High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Seksowny komputer z biustem na targach GamesCom 2010

Komputery i konsole

rss

Seksowny komputer z biustem na targach GamesCom 2010

2010.08.23//  J. Kruczek
Targi gier GamesCom to nie tylko okazja do zaprezentowania najnowszych wirtualnych produkcji. W trakcie imprezy swoje umiejętności i kreatywność mogli zaprezentować modderzy sprzętu komputerowego. Największa popularnością cieszyła się wystawa z obudowami komputerowymi zgłoszonymi do konkursu o miano najlepszej.
Zobacz także: Najbardziej efektowne obudowy PC zaprezentowane na GamesCom 2010 »Wśród wystawionych dzieł modderskiego rzemiosła znalazł się pełny przekrój kształtów. Od stylizowanych zwykłych obudów przez modele pojazdów do zwierząt. Największą atrakcją była jednak sztuczna kobieta, o której można powiedzieć, ze miała bogate wnętrze. Pewna grupa modderska wystawiła do konkursu obudowę o kształcie kobiety, oczywiście w skali 1:1.
Komputer w sztucznej kobiecie Komputer w sztucznej kobiecie...
Komputer w sztucznej kobiecie ...seksowne ciało, które będzie towarzyszyć...
Komputer w sztucznej kobiecie ...przy ulubionej grze.

Twórcy obudowy wbudowali komputer w manekina, który odziali w strój przypominający mangowe bohaterki. Manekin został wyposażony w odpowiednie kratki wentylacyjne, które pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu nietypowego komputera. Nie wiadomo jeszcze, jakie podzespoły znalazły się w środku, ale przy takich kształtach specyfikacja komputera schodzi na drugi plan. Niestety na zdjęciach nie widać też gdzie znajdują się gniazda, możemy się tylko domyślać. Niestety nie ma też w tej chwili planów dystrybucji kobiety komputera.

Komputer w sztucznej kobiecie Sen informatyków się ziścił...
Komputer w sztucznej kobiecie ...kobieta i komputer w jednym :)
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Seksowny komputer z biustem na targach GamesCom 2010

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Seksowny komputer z biustem na targach GamesCom 2010