High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sennheiser HD6 MIX - profesjonalne słuchawki do studia i na scenę

Audio-Video

rss

Sennheiser HD6 MIX - profesjonalne słuchawki do studia i na scenę

2014.02.25//  J. Kruczek
Sennheiser rozwija ofertę słuchawek profesjonalnych do zastosowania w studiu i na scenie. Docenią je też miłośnicy najbardziej zaawansowanego audio. Pierwszym z nowych modeli będą słuchawki HD6 MIX inspirowane kultowymi HD25.
Nowe słuchawki zostały bardzo solidnie wykonane i już na pierwszy rzut oka robią bardzo dobre wrażenie. Pałąk został wzmocniony we wnętrzu metalem co gwarantuje trwałość. Spodnia część została obita miękkim i wygodnym materiałem. Podobnie nauszniki zostały wykończone w taki sposób aby odizolować perfekcyjnie dźwięki z zewnątrz i zapewnić komfort długiego odsłuchu.
Sennheiser HD6 MIX
Sennheiser HD6 MIX Sennheiser HD6 MIX
Sennheiser HD6 MIX


Zobacz także: AKG K845BT - zaawansowane słuchawki bezprzewodowe »We wnętrzu znalazły się dynamiczne przetworniki mające zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Sennheiser HD6 MIX pracują w paśmie przenoszenia 8 Hz - 30 kHz. Ich skuteczność ma wynieść 112 dB a impedancja wyniesie 150 Ohm. W zestawie ze słuchawkami otrzymamy dwa przewody. pierwszy spiralny o długości 1,5 m i drugi prosty o długości 3 metrów. Użytkownicy otrzymają też dodatkową parę nauszników i twardy futerał do przenoszenia. Sennheiser HD6 MIX to profesjonalne narzędzie wycenione na 880 złotych.
Sennheiser HD6 MIX
Sennheiser HD6 MIX Sennheiser HD6 MIX
Sennheiser HD6 MIX

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sennheiser HD6 MIX - profesjonalne słuchawki do studia i na scenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sennheiser HD6 MIX - profesjonalne słuchawki do studia i na scenę