High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharkoon Drakonia Gaming Mouse - kolejny gryzoń przeznaczony dla graczy

Komputery i konsole

rss

Sharkoon Drakonia Gaming Mouse - kolejny gryzoń przeznaczony dla graczy

2012.06.30//  J. Kruczek
Sharkoon Drakonia Gaming Mouse to kolejna gamingowa propozycja na rynku. Tym razem mamy do czynienia z myszą wyposażoną w laserowy sensor pozwalający na pracę w rozdzielczości 5000 DPI. Oprócz tego gryzoń posiada wiele innych ciekawych rozwiązań.
Zobacz także: SteelSeries Sensei MLG Edition - mysz komputerowa dla zawodowych graczy »Mysz została wyposażona w jedenaście w pełni programowalnych przycisków oraz cztero-kierunkową rolkę. Wbudowana pamięć pozwoli na zapisanie pięciu dowolnie skonfigurowanych profili. Producent zadbał o sześć ciężarków, którymi można regulować masę urządzenia. To pozwoli na dobranie najbardziej komfortowej wagi i wpłynie pozytywnie na komfort użytkowania.
Sharkoon Drakonia Gaming Mouse Sharkoon Drakonia Gaming Mouse
Sharkoon Drakonia Gaming Mouse Sharkoon Drakonia Gaming Mouse
Sharkoon Drakonia Gaming Mouse Sharkoon Drakonia Gaming Mouse


Zobacz także: CM Storm Sentinel Advance II - gamingowa mysz o rozdzielczości sensora 8200 DPI »Sharkoon Drakonia Gaming Mouse łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu USB o długości 1,8 metra. Na uznanie zasługuje również design gryzonia. Ergonomiczna obudowa została pokryta grafiką przypominającą skórę smoka. Na obudowie znalazło się też podświetlane logo, a w zestawie można dokupić podkładkę z podobną grafiką. Sharkoon Drakonia Gaming Mouse trafiła do sprzedaży za cenę 29,99 euro. Podkładka to koszt kolejnych 9,99 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharkoon Drakonia Gaming Mouse - kolejny gryzoń przeznaczony dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharkoon Drakonia Gaming Mouse - kolejny gryzoń przeznaczony dla graczy