High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharkoon Skiller SGH2 - premiera słuchawek dla graczy

Audio-Video

rss

Sharkoon Skiller SGH2 - premiera słuchawek dla graczy

2017.12.06//  J. Kruczek
Sharkoon uzupełnia ofertę o nowe słuchawki Skiller SGH2. Sprzęt jest przeznaczony dla graczy, ale ma też zadowolić największych melomanów. Producent wykorzystał duże przetworniki gwarantujące mocne brzmienie.
Sharkoon Skiller SGH2 łączą się z komputerem za pośrednictwem złącza USB na 2,5-metrowym oplatanym przewodzie. Taki kabel zapewni większą trwałość i nie będzie się plątał. Nowe słuchawki korzystają z dwóch przetworników o średnicy 50 milimetrów każdy. Mają one gwarantować czyste brzmienie i głębokie basy.
Sharkoon Skiller SGH2
Sharkoon Skiller SGH2 Sharkoon Skiller SGH2
Sharkoon Skiller SGH2


Zobacz także: Roccat Khan Pro - polski debiut gamingowych słuchawek »Słuchawki pracują w paśmie przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Maksymalna moc wejściowa wynosi tu 50 mW a impedancja równa się 32 ohm. Sharkoon Skiller SGH2 posiada giętki dookolny mikrofon, zaś regulator głośności znajduje się w muszli. Słuchawki wykonano tak, aby zapewnić trwałość i komfort. Sharkoon Skiller SGH2 trafił na rynek europejski w cenie 24,99 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
OnePlus 6T McLaren Edition - debiut mocnego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharkoon Skiller SGH2 - premiera słuchawek dla graczy

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharkoon Skiller SGH2 - premiera słuchawek dla graczy