High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharkoon Tactix - prosta klawiatura dla graczy z ciekawymi funkcjami

Komputery i konsole

rss

Sharkoon Tactix - prosta klawiatura dla graczy z ciekawymi funkcjami

2012.07.26//  J. Kruczek
Sharkoon Tactix to interesująca klawiatura dla graczy, która mieści się w przedziale tańszego sprzętu. Producent zadbał o kilka ciekawych rozwiązań ułatwiających grę, choć konstrukcyjnie urządzenie jest dedykowane klasycznym graczom nie lubiącym udziwnień.
Wysokie klawisze nie wyróżniają się zbytnio od zwykłych klawiatur. Jedynie WSAD oraz strzałki zostały pokryte specjalną wytrzymałą gumą pozwalającą na długą i komfortową grę. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest brak klawiszy multimedialnych, zamiast tego użytkownik może zaprogramować dodatkową funkcję każdemu spośród 107 klawiszy.
Sharkoon Tactix Sharkoon Tactix
Sharkoon Tactix Sharkoon Tactix
Sharkoon Tactix Sharkoon Tactix


Zobacz także: AZiO Levetron Mech4 - niezwykła klawiatura dla zapalonych graczy »W efekcie można zaprogramować dziesięć profili dla każdego z trzech sub-poziomów. Kolejnym ułątwieniem w trakcie gry będzie zastosowanie technologii N-Key Rollover pozwalającej na naciśnięcie 18 przycisków naraz. Gumowane klawisze można wymienić na standardowe, co zmniejszy ich zużycie podczas zwykłej pracy biurowej. Sharkoon Tactix jest już dostępna na niektórych europejskich rynkach za cenę 12,99 euro. Data polskiej prmeiery nie jest jeszcze znana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharkoon Tactix - prosta klawiatura dla graczy z ciekawymi funkcjami

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharkoon Tactix - prosta klawiatura dla graczy z ciekawymi funkcjami