High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp AQUOS LED LE430E - nowa linia małych telewizorów

Audio-Video

rss

Sharp AQUOS LED LE430E - nowa linia małych telewizorów

2011.06.12//  J. Kruczek
Rynek telewizorów wzbogacił się o nowe modele z serii Sharp AQUOS. Nowe odbiorniki są przeznaczone dla osób, które oczekują sporej funkcjonalności od niedużych modeli. Sharp AQUOS LED LE430E oferują elegancką obudowę i bogate możliwości.
Zobacz także: Philips zapowiada premierę telewizora 3D w standardzie 21:9 »Sharp AQUOS LED LE430E są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Nowe modele zaliczają się do grupy małych telewizorów i zadebiutowały na rynku w ilości 19, 22, 26 i 32 cali. Spiszą się, więc idealnie w małych pomieszczeniach, czy w salonach, do których nie pasuje potężny ekran. Oprócz zwykłego odtwarzania sygnału telewizyjnego użytkownicy mogą skorzystać z wbudowanego Media Playera, który pozwala na odtwarzanie plików muzycznych, obrazkowych i video.
Sharp AQUOS LED LE430E Sharp AQUOS LED LE430E
Sharp AQUOS LED LE430E Sharp AQUOS LED LE430E
Sharp AQUOS LED LE430E Sharp AQUOS LED LE430E


Zobacz także: Toshiba Regza Z2 - nowa linia telewizorów z dwurdzeniowymi procesorami »Sharp AQUOS LED LE430E posiadają łącza HDMI i USB, nie mogło też zabraknąć tunera cyfrowego DVB-T/C oraz gniazda do podpięcia komputera. Większość modeli z nowej linii to ekrany HD Ready, tylko model 22-calowy posiada matrycę w Full HD. Sharp AQUOS LED LE430E trafiły już do Polski, a ich ceny zaczynają się od około 900 złotych za model o przekątnej obrazu 19 cali.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp AQUOS LED LE430E - nowa linia małych telewizorów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp AQUOS LED LE430E - nowa linia małych telewizorów