High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp Aquos 60LE830E - 60-calowy telewizor dla ekologów

Audio-Video

rss

Sharp Aquos 60LE830E - 60-calowy telewizor dla ekologów

2011.08.09//  J. Kruczek
Producenci sprzętu elektronicznego oprócz wyścigu zbrojeń nastawionego na większe możliwości muszą się mierzyć z jeszcze jednym aspektem. Nowoczesne urządzenia muszą pobierać mało energii, ponieważ rynek wymaga dbałości o ekologię i coraz częściej ten aspekt decyduje o wyborze urządzenia.
Zobacz także: Philips zaprezentował 50-calowy telewizor w formacie 21:9 »Sharp zdaje sobie dobrze sprawę z nowych trendów, dlatego od dłuższego czasu wypuszcza na rynek ekologiczne modele telewizorów. Najnowszy model Aquos 60LE830E wpisuje się w ten trend i oferuje użytkownikom 60-cali do oglądania ulubionych filmów i telewizji. Producent zapewnia, że nowy model pobiera najmniej energii w swoim segmencie, a co więcej nie jeden mniejszy model ma, czego zazdrościć.
Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos


Zobacz także: Toshiba Regza 19P2 - niewielki telewizor z dodatkowym akumulatorem »Aquos 60LE830E oferuje 60-calową matrycę o rozdzielczości Full HD 1080p. Oczywiście nie zabrakło czterech portów HDMI oraz wyjść LAN czy USB. Opcjonalnie można nabyć model z WiFi. Całość oczywiście nie należy do tanich i będzie kosztować około 2600 funtów. Nie wiadomo kiedy nowy model trafi do Polski, ale powinno to nastąpić za niedługo. Aquos 60LE830E będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają zamiar zbudować w domu prawdziwe kino domowe.
Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp Aquos 60LE830E - 60-calowy telewizor dla ekologów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp Aquos 60LE830E - 60-calowy telewizor dla ekologów